יסודות
אסטרטגיות ושיטות למידה
למידה סינכרונית
למידה א-סינכרונית
למידה עצמית
אמפטיה ורגש בלמידה
כלים דיגיטליים ללמידה
1 מ 2

אור דניאל | קהילה, שיתוף וכפר גלובלי

תודה שצפיתם בשיעור, להלן רשימת המלצות לכלים לפי צורך:

ראשית, באתר שלי, בכתובת - https://www.learntech.co.il/toolscatalogue/ תמצאו מאגר של כלים, רבים מהם חינמיים. המאגר מקוטלג לפי התמונה:

לפי הקטלוג, אתם יכולים לראות גם שהמאגר עצמו מחולק לפי צרכים.

המלצות שלי לכלים לפי הצרכים הדחופים של ימים אלה (חשוב להבין שבקטלוג כלים באתר Learntech.co.il יש עוד אופציות רבות לכל פונקציה, אם אתם מוצאים שההמלצות אלו לא רלוונטיות עבורכם):

כיתה וירטואלית

  1. זום - https://zoom.us/ (סרטוני הדרכה ומדריכים - בקישור כאן- לחץ כאן) חינמי עד 100 משתתפים עם הגבלה של 45 דק' (נכון לתקופה זו, ההגבלה הוסרה בחשבונות חינוך).
  2. Bigbluebutton - לייצר כיתה וירטואלית, קוד פתוח חינמי. להדרכות לחץ כאן. ניתנת להטמעה במודל ויכולה להוות פתרון ל-UNICKO שיצאה משימוש עקב העומס בתקופה זו.

 

מערכות ניהול למידה חינמיות

  1. https://www.udemy.com/ יו-דמי - מוכרת כפלטפורמה ללמידה עצמית, מקום להתפתח בו. רבים לא יודעים שגם ניתן לייצר שם קורסים, למכור או להגיש בחינם ולעקוב אחר הלומדים. יש פיטצ'רים נוספים של המערכת שמתפקדת כמו מערכת ניהול למידה. עדיף לקהל דובר אנגלית.
  2. Time to know בשמה החדש enablly.io מערכת מדהימה ונוחה לייצור תוכן. יש לה מגבלות של עד כ-30 לומדים ו-3 וקורסים בגרסה החינמית. עובדת מדהים עם עברית וייצור התוכן קל ומאפשר אינטרקאטיביות גבוהה מאוד. תוכלו לראות אותה בסקירה שלי - לחצו כאן וצפו בוידיאו.

הקלטת מסך

  1. Loom תוסף הקלטת מסך - נוח וקל לשימוש, חינמי בגלל המצב כיום.
  2. https://screencast-o-matic.com/ נוח וקל לשימוש, יש לו עורך וידיאו מובנה ומתקדם מאוד! עלות נמוכה של דולר וחצי בחודש - 18 דולר לשנה. שווה כל דולר.

אני כן ממליץ להתייעץ בצורה מקצועית לגבי בחירה של מערכת ניהול למידה, ההצעות שנתתי הם כפתרון קצר טווח לתקופה מטורפת זו.

בריאות והצלחה!

מוזמנים להצטרף לקהילה מקצועית בפייסבוק 'טכנולוגיות למידה בהישג יד' לשאילת שאלות מקצועיות.

מוזמנים גם לפנות אליי למייל Or@learntech.co.il