קורס יוצרים פודקאסט

קורס יישומי: יוצרים פודקאסט

הסטטוס הנוכחי
לא רשום
מחיר
חינם

*כדי לרכוש את הקורס שלחו הודעה לי הודעה במייל Or@learntech.co.il

משחר ההיסטוריה המין האנושי העביר מסר, שמועה וסיפור מפה לאוזן. היכולת שלנו לספר סיפור התבססה על היכולות שלנו לדבר בצורה מעניינת, סוחפת, מרתקת או מפתיעה בהתאם לסיפור שרצינו לספר. בשנים האחרונות אנו רואים חזרה לרצון שלנו לשמוע ולהאזין לסיפורים, יותר ויותר אנשים בוחרים להאזין לפודקאסטים. פודקאסט אינו מוגבל בזמן וניתן לשמוע בכל מקום באפליקציות שונות שהמאזין בוחר. מהצד השני, כל אחד מאתנו יכול לייצר ערוץ פודקאסט, אין שום מגבלה וכל שנדרש הוא הרצון להעביר את המסר שלך לקהל רחב. לכן, פודקאסט הוא ערוץ מעולה להעברת מסרים, מקום להשמיע את הקול שלך – האישי והמקצועי. ערוץ פודקאסט יכול להיות ערוץ שיווקי אפקטיבי ביותר עם עלות נמוכה להפקה, לא צריך שום ידע טכני קודם. בואו ללמוד איך לעשות את זה נכון!

למה כדאי ללמוד בקורס יוצרים פודקאסט?

פשוט כי תקבלו כלים ליצירת ערוץ אודיו להשמיע את הקול האישי או המקצועי שלכם או של הארגון שלכם. תוכן מבוסס שמע ניתן להפיק בעלויות נמוכות יחסית ועם זאת ליצור חווית האזנה משמעותית לקהל היעד שלכם, דרך מעולה להעביר את המסר שלכם לעולם. קורס וידיאו מיקרו למידה, שתמיד יהיה פתוח עבורך ללמידה, ללמוד בקצב שלך.

כל אחד יכול! ללא שום ידע טכני וניסיון – תלמדו כל מה שאתם/ן צריכים/ות בשביל להקים ערוץ פודקאסט

מה נלמד?

*שיעורים קצרים מיקרו למידה עם חומרים לכל שיעור (מקורות נוספים ללמידה ומשימות לביצוע). קורס יישומי שנועד ליצור ולייצר עשייה.

שיעור 1:  מתחילים כאן (3 דק’)

שיעור 2:  מה זה פודקאסט (בעברית ‘הסכת’) ואיך זה עובד? (7 דק’)

שיעור 3: מטרות, שם ונושאים, מיתוג (10 דק’)

שיעור 4: מבנה הפודקאסט וסוגי פודקאסטים (14 דק’)

שיעור 5: הריאיון: מיומנויות הקשבה ושאילת שאלות (11 דק’)

שיעור 6: תכנית ותכנון (12 דק’)

שיעור 7: המיקרופון (9 דק’)

שיעור 8: הקלטת ועריכת אודיו (28דק’)

שיעור 9: מקליטים מרחוק ועיצוב קאבר ארט (19 דק’)

שיעור 10: הקמת ערוץ פודקאסט בפלטפורמת הפצה (23 דק’)

שיעור 11 (בונוס): שיווק ערוץ הפודקאסט (7 דק’)

שיעור 12:  הסוף הוא רק ההתחלה (9 דק’)

למי מיועד הקורס

הקורס מיועד לכל מי שרוצה לדעת איך ליצור ערוץ פודקאסט משלב הרעיון ועד להפצה, אם את/ה עצמאי או עובד בארגון שרוצה לייצר ערוץ פודקאסט ארגוני.  להפסיק לחלום ופשוט לעשות את זה – קורס יישומי, צעד אחד צעד איך לבנות ערוץ פודקאסט שלכם. בואו ללמוד איך להעביר את המסר שלכם לעולם.

מה מרוויחים משתתפי הקורס

ללא שום ידע קודם תלמדו איך לייצר ערוץ פודקאסט משלב הרעיון ועד להפצה בכל אפליקציית הפודקאסטים המוכרות על ידי שימוש בתוכנות ובפלטפורמות חינמיות.

*השיעור הראשון פתוח לצפייה חופשית

**לאחר הרכישה תקבלו קבלה באופן אוטומטי, באם לא קיבלתם קבלה צרו איתי קשר במייל Or@learntech.co.il

ארגונים / מוסדות חינוך

ארגון המעוניין בקורס לעובדיו: ניתן לרכוש את כלל תוכן הקורס וקבלת כלל תוכן הלמידה להטמעה במערכת למידה של הארגון. בנוסף, ניתן לבקש לבצע את הקורס בצורה היברדית עם שלושה מפגשים סדנאיים, כאשר תוכן הקורס מלווה את התקדמות הלומדים.

לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר במייל:  Or@learntech.co.il

אור דניאל, ארכיטקט למידה

אור הוא ארכיטקט למידה, חוקר וחדשן בטכנולוגיות למידה. הוא יועץ לעיצוב למידה וטכנולוגיות למידה ומעביר סדנאות והרצאות בארגונים. במקביל, הוא מלווה תהליכים מורכבים בפיתוח תורות למידה בארגונים (לדוגמה: מעבר של מוסד מכשיר מלמידה פרונטלית ללמידה דיגיטלית), הטמעת מערכות ניהול למידה, בניית הכשרות טכנולוגיות, קורסים ועוד.

לאור תואר שני בטכנולוגיות למידה. בעבר ניהל מחלקות למידה בהייטק ועסקים גלובליים, שימש כקצין חקר ופיתוח הדרכה בחיל האוויר, וניהל תכניות רובוטיקה בטכניון ניהול מרכז ליזמות. אור הקים את הבלוג ‘נגיסי ידע’ ואת הפודקאסט ‘רעב לידע פודקאסט עם אור דניאל’. ייסד את קהילת ‘טכנולוגיות למידה בהישג יד‘ בפייסבוק המונה 3,500 חברים, ערוץ הטלגרם ‘טכנולוגיות למידה’ בהישג יד המונה למעלה מ-1000 מנויים.