קורסים

התחל/י עכשיו

מצא/י את הקורס שמעניין אותך, והרשמ/י לקורס כבר עכשיו.

חינם

לבנות אתר קורסים עם Learndash (מערכת ניהול למידה)

חלמתם/ן לשתף את הידע שלכם/ן עם העולם? או להקים מערכת ניהול למידה פנימית לארגון שלכם? אין צורך בידע בתכנות או בעיצוב! זה הקורס עבורכם/ן!

חינם

קורס ברגע: לומדים ללמד אונליין

קורס זה נוצר בין לילה עבור אנשי למידה בארגונים, אנשי אקדמיה וחינוך. במטרה לתת מענה רחב לצורך הגדול ביותר של החברה הישראלית בימים אלו: להעביר את כל הלמידה לאונליין בצורה אפקטיבית. הקורס בנוי משיעורי מיקרו-למידה של 5-10 דק’, נוצר בהתנדבות מלאה של כלל המרצים, קורס ‘קוד פתוח חי’ – בחינם לכולם לעד.
שימו לב, תוכן הקורס פתוח לצפייה באופן חופשי. בהצלחה!

Free
קורס יוצרים פודקאסט

קורס יישומי: יוצרים פודקאסט

כל אחד ואחת יכול להקים ערוץ פודקאסט! ללא שום ידע מקדים ושום ניסיון טכני, הכל ניתן ללמוד עם כלים טכנולוגיים חינמיים, מתודולוגיות ושיעורי מיקרו שכיף ללמוד.

מה יש ללומדים להגיד?

"אתר שכל מפתח הדרכה חייב לשמור במועדפים שלו. ניתן למצוא כאן כלים פרקטיים רבים בפשטות וביעילות, ומה שלא - אור יסייע במקצועיות ובחיוך".
טליה סדון, מפתחת הדרכה ויועצת ארגונית
חיל האוויר, באר שבע
"תודה רבה על האתר המעולה והקורס המצוין! מעשיר מאוד ומועבר בצורה טובה ומקצועית. אשמח לשמוע על קורסים נוספים".
טל אטלי, ראש צוות תוכנה
מלאנוקס, יקנעם
"שילוב למידה באמצעות טכנולוגיה זה אולי הדבר הכי חשוב שאנו צריכים בכדי להתאים את הלמידה למאה ה-21, האתרים של אור מספקים את הצורך שיש בשטח לתת כלים לאנשי חינוך וארגונים איך להשתמש בכלים טכנולוגיים".
בתשבע משה, מנכ"ל יוניסטרים
יוניסטרים, ראש העין
"כאיש הדרכה שמלווה ארגונים, זה בהחלט תענוג ללמוד באתר של קורסים שמצליח לרכז מגוון של קורסים במקום אחד עם ממשק נגיש וקל, גם חושף אותי לקורסים איכותיים ומאפשר לי לרכוש בעלות סבירה".
אריק אינגבר, יועץ ארגוני
פרקטיגרופ פתרונות מעשיים, רעננה
"כיזמת שמובילה הכשרות מתקדמות לנשים במגזר הדרוזי והערבי נעזרתי באתר של אור learntech.co.il בו נמצא קטלוג הכלים הגדול והנוח ביותר לשימוש. כששמעתי שהוא פתוח אתר לקורסים הייתי חייבת להיות הראשונה שנרשמת".
מייס מנצור, יזמת
עמותת לוטוס, עוספייה
רוצים/ות להמליץ גם? אנא שלחו/י המלצה במספר משפטים, שם מלא, תפקיד ומיקום יחד עם תמונה מחמיאה. שלחו למייל Or@learntech.co.il תודה על התמיכה!

התחל/י עכשיו

מצא/י את הקורס שמעניין אותך, הרשמ/י , תגלו ותלמדו טכנולוגיות למידה שיעשירו אתכם. הירשם כבר עכשיו לקורס הראשון שלך.