הסיפור שלי

לכל אחד יש סיפור.

בראשית היה רעיון

הסיפור של אתר הקורסים זה ואתר LearnTech.co.il מתחיל בתהליך פנימי וארוך שעבר עליי במשך שנים רבות. בתחילה לפני כמספר שנים אספתי המון מידע וצברתי אינסוף שעות של למידה עצמית על טכנולוגיות וגישות ללמידה. דיי הפתעתי את עצמי כי כמתבגר אני לא חושב שאי פעם באמת למדתי, לרוב רק שיננתי ושכחתי.

פניתי לחינוך מתוך רצון לייצר שינוי. למעלה מעשור עבדתי בחינוך ובמשך כל הזמן חיפשתי את השפה המשותפת, יצירת העניין והרלוונטיות למול אינסוף הגירויים בהם הרגשתי שאני מתחרה. גיליתי שאני לא צריך להתחרות בגירויים, אני יכול לרתום את כל הגירויים האלה עבור תהליכי למידה, העברת תהליך חינוכי ועוד. 

יצרתי את האתרים (קורסים לטכנולוגיות למידה, אבל לא רק. ואתר קטלוג כלים טכנולגיים) בכדי לייצר תכנים שמנגישים 'טכנולוגיות למידה' ראשית עבור עצמי, הייתי צריך למצוא דרך לאגור ולסווג את כל המידע שמצאתי ולהפוך אותו לידע. הניסיון שלי גדל, בניהול, פיצוח ופיתוח תוכן והחלטתי לשתף את הקהילה של מפתחי ההדרכה, ייעוץ ארגוני, למידה ארגונית אנשי חינוך ועוד. שיתוף היא דרך משמעותית לייצר עשייה ומשמעות, מוזמנים להצטרף למסע. 

אור דניאל

אור דניאל ארכיטקט למידה, חדשן למידה וחוקר טכנולוגיות למידה הוגה יוזם ומפיק האירוע 'ספוקן WORD ללמידה' אירוע חדשני לעולם הלמידה והפיתוח הארגוני. יוזם 'קורס ברגע - לומדים ללמד אונליין'. תואר שני בטכנולוגיות למידה, מעצב למידה, תעודת הוראה ואוטודידקט מושבע. מאמין גדול בחינוך ובלמידה באמצעות טכנולוגיה. ניסיון רב בהדרכה, ניהול מרכז יזמות חברתית-עסקית, ניהול תכניות ארצי ברובוטיקה של הטכניון, פיתוח הדרכה בחיל האוויר, הייטק, כיום מעצב למידה, יוצר ויועץ בעולמות הלמידה, טכנולוגיות למידה ופיתוח ארגוני. מייסד אתר LearnTech.co.il המכיל מאות כלים טכנולוגיים, ייעוד האתר לקדם שימוש בטכנולוגיות למידה שונות (אבל, לא רק) עבור אנשים וארגונים.

צור קשר

מוזמנים ליצור קשר ואשמח לסייע. שאלות ופניות בנוגע לכלי טכנולוגי מסוים אנא הפנו את השאלות שלכם ראשית בקבוצה בפייסבוק 'טכנולוגיות למידה בהישג יד | קורס חינם'. הצעות או יוזמות אנא פנו אליי במייל. 

כתבו לי

מספרים מדברים

815+

רשומים בתפוצת מייל
אתר Learntech.co.il

872+

רשומים בערוץ הטלגרם 'טכנולוגיות למידה'

2784+

חברי קהילה בפייסבוק 'טכנולוגיות למידה בהישג יד'

333+

כלים בקטלוג כלים

מה יש ללומדים להגיד?

"אתר שכל מפתח הדרכה חייב לשמור במועדפים שלו. ניתן למצוא כאן כלים פרקטיים רבים בפשטות וביעילות, ומה שלא - אור יסייע במקצועיות ובחיוך".
טליה סדון, מפתחת הדרכה ויועצת ארגונית
דלויט, תל אביב
"תודה רבה על האתר המעולה והקורס המצוין! מעשיר מאוד ומועבר בצורה טובה ומקצועית. אשמח לשמוע על קורסים נוספים".
טל אטלי, ראש צוות תוכנה
מלאנוקס, יקנעם
"שילוב למידה באמצעות טכנולוגיה זה אולי הדבר הכי חשוב שאנו צריכים בכדי להתאים את הלמידה למאה ה-21, האתרים של אור מספקים את הצורך שיש בשטח לתת כלים לאנשי חינוך וארגונים איך להשתמש בכלים טכנולוגיים".
בתשבע משה, יועצת אסטרטגית למנכ"ל
בנק הפועלים, תל אביב
"כאיש הדרכה שמלווה ארגונים, זה בהחלט תענוג ללמוד באתר של קורסים שמצליח לרכז מגוון של קורסים במקום אחד עם ממשק נגיש וקל, גם חושף אותי לקורסים איכותיים ומאפשר לי לרכוש בעלות סבירה".
אריק אינגבר, יועץ ארגוני
פרקטיגרופ פתרונות מעשיים, רעננה
"כיזמת שמובילה הכשרות מתקדמות לנשים במגזר הדרוזי והערבי נעזרתי באתר של אור learntech.co.il בו נמצא קטלוג הכלים הגדול והנוח ביותר לשימוש. כששמעתי שהוא פתוח אתר לקורסים הייתי חייבת להיות הראשונה שנרשמת".
מייס מנצור, יזמת
בוגרת מכון מנדל למנהיגות
רוצים/ות להמליץ גם? אנא שלחו/י המלצה במספר משפטים, שם מלא, תפקיד ומיקום יחד עם תמונה מחמיאה. שלחו למייל Or@learntech.co.il תודה על התמיכה!

התחל/י עכשיו

מצא/י את הקורס שמעניין אותך, הרשמ/י , תגלו ותלמדו טכנולוגיות למידה שיעשירו אתכם. הירשם כבר עכשיו לקורס הראשון שלך.

error: Right Click is has been Disabled!